מערך הליווי והתמיכה שלנו

בניית תוכנית טיפולית אישית עם צוות הבית ובחירת מטרות

בניית תוכנית טיפולית
אישית עם צוות הבית
ובחירת מטרות

ליווי ומעקב פסיכיאטרי אישי

ליווי ומעקב
פסיכיאטרי
אישי

טיפול רגשי פרטני עם מטפלים מנוסים

טיפול רגשי פרטני
עם מטפלים
מנוסים

טיפולים קבוצתיים- יוגה תרפיה, מוסיקה, אומנות, גינון, IMR, מינדפולנס ועוד

טיפולים קבוצתיים -
יוגה רגישת טראומה, אומנות,
גינון, דרמה תרפיה, גוף-נפש, מיינדפולנס, ספורט ועוד

מפגשים עם המשפחה/הסביבה הקרובה במידת האפשר

מפגשים עם
המשפחה/הסביבה
הקרובה במידת האפשר

מיצוי זכויות ליווי לוועדות סל שיקום

מיצוי זכויות
ליווי לוועדות
סל שיקום

תהליך הקליטה בבית יתחיל במפגש "אינטייק" עם צוות הבית שמטרתו להכיר את האדם, להציג את הבית והצוות ולהבין את מידת ההתאמה ההדדית. כמו כן להפיג חששות ולהתחיל לסמן מטרות להמשך.

במפגש זה יתקיים גם תיאום ציפיות ראשוני על מהות הבית, הכללים וסדר היום. הקליטה עצמה תהיה הדרגתית ורכה ותיתן את כל התמיכות הדרושות על מנת לצלוח את הימים הראשונים.

בבית נחקור ונלמד יחד כלים שיסייעו לאדם בהתמודדותו האישית, תוך דיאלוג פתוח ואמונה בכוחות האדם , בזכותו וביכולתו לקבל החלטות בנוגע לחייו גם בשעת משבר. עם כל אדם תיבנה תכנית טיפולית מותאמת אישית המשקפת את מטרותיו תוך חשיבה משותפת עם צוות הבית ומתן אפשרויות בחירה מתוך מגוון כלים והתערבויות פרטניות וקבוצתיות (פסיכולוגיה, עבודה סוציאלית, פסיכיאטריה, טיפול באומנות, יוגה תרפיה , טיפול במוסיקה ועוד).

צוות הבית נוכח בבית בכל שעות היממה על מנת לתת מענה לכל מצב ובכל זמן עבור דיירי הבית. בבית קיים סדר יום בסיסי לכלל הדיירים וסדר יום שנבנה יחד עם כל אחד על פי צרכיו ומטרותיו.

לקראת סיום השהות תיבנה תוכנית ליווי אישית עם האדם ועם סביבתו הקרובה שתסייע בנחיתה רכה ביום שאחרי. הבית ישמש מרחב תומך גם ברגעים בהם יהיה זקוק לחיזוק, התייעצות, שיחת טלפון, פגישה טיפולית ושמירה על קשר עם מקום מוכר ובטוח.

רגעים - בית מאזן

שלום! נשמח לסייע

🟢 מחובר/ת